Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Про нас

ПП «Тетяна-71» – кондитерське підприємство, яке ось вже 15 років поспіль працює у м. Буча та радує бучанців та гостей міста своєю продукцією. Наше підприємство вже давно зарекомендувало себе як одне з кращих на Київщині, адже продукція, яку ми виробляємо, не містить консервантів, емульгаторів та інших, шкідливих для організму, домішок.

Засновник і директор підприємства – Слободенюк Тетяна Василівна. Величезний досвід роботи Тетяни Васілівні в кулінарії, а також вірна і дуже професійна команда дали можливість втілювати в готових продуктах будь-які фантазії клієнтів. Тетяна Василівна працювала з шеф-кухарями різних країн світу, які навчали секретам сучасних світових тенденцій кулінарії. Індійська, китайська, французька кухні – всі ці знання втілюються в життя сьогодні.

Оскільки кондитерська справа не стоїть на місці – ми постійно розвиваємося і вчимося: проходимо майстер класи, вивчаємо нові технології. Так, наш колектив освоїв карамель – оформлення для тортів і десертів. Потім нас і наших клієнтів зацікавив марципан – почали готувати солодощі з нього. Також наші кондитери пройшли курси виготовлення  цукрової квітів від майстра з Ірландії.

У нас дуже дружній колектив, багато хто  працює з нами з першого дня. Ми цінуємо кожного співробітника, можливо, саме тому, у нас немає конфліктів і плинності кадрів. Ми працюємо безпосередньо з клієнтами. Прислухаймося до будь-якого побажання – створюємо таку продукцію, на яку вистачає фантазії замовника. Головне – ми отримуємо задоволення від своєї роботи, від тієї краси, яку створюють наші кондитери.

Але найголовніше – наші вдячні клієнти. Завжди цікаво працювати з людьми, які знають чого хочуть і розуміють наші старання.

Наша продукція здатна задовольнити будь-який смак, прикрасити урочистий стіл, стати апогеєм Вашого свята. Адже ми втілюємо в життя Вашу солодку ідею, в яку вкладаємо частину своєї душі.

Пропонуємо переглянути короткий відеофрагмент нашого робочого процесу створення солодощів, а саме: виготовлення прикрас для торту – квітів.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.